Movies
Ratings
294
The White RibbonRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 5.0
Dark HabitsRated ★ 4.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
ScoopRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 3.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Coup de ChanceRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 2.0
SupersonicRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0