Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Orphan: First KillRated ★ 0.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.0
The EqualizerRated ★ 3.0
FracturedRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 2.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0