Movies
Ratings
323
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 2.5