Movies
Ratings
64
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0