Movies
Ratings
98
The King's SpeechRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5