Titles you rated
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5
Begin Again KoreaRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0