Series
Ratings
75
FreudRated ★ 2.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
Criminal: UKRated ★ 5.0
Criminal: UKRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 2.5
A Model FamilyRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.5