Titles you rated
City HunterRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0