Movies
Ratings
375- Time of CinemaRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Our Sweet Days of YouthRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.5