Titles you rated
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 1.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0