Movies
Ratings
142
TakenRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
300Rated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0