Movies
Ratings
213
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
CrossingRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.5