Movies
Ratings
490
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5