Titles you rated
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Love Is Blind Season 9Rated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Offline LoveRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0