Series
Ratings
111
Wonder ManRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 4.0
IronheartRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
What If...? Season 3Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5