Series
Ratings
160
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0