Movies
Ratings
1157
Perfect DaysRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
One Year of SchoolRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5