Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Killer SallyRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0