Movies
Ratings
135
ChefRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 1.5
The SuspectRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5