Series
Ratings
51
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5