Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0