Series
Ratings
128
Paradise RanchRated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 1.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.0
Five FingersRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 1.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 3.5