Movies
Ratings
738
ElementalRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 4.0
JudyRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 0.5
Death at a FuneralRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5