Movies
Ratings
408
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Tokyo StoryRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0