Series
Ratings
36
The LegendRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0