Series
Ratings
539
My PrincessRated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
- tvN X TVING 단편 드라마 큐레이션 - 그날의 호수Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Gold DiggerRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
A Culprit Among FriendsRated ★ 3.5- 다큐 인사이트Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0