Movies
Ratings
100
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
21 Jump StreetRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 1.0
PlutoRated ★ 1.0
Benny & JoonRated ★ 5.0
Nick of TimeRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.0
High School MusicalRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 1.0
She's the ManRated ★ 3.5