Movies
Ratings
31
FluRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5