Movies
Ratings
587- HumintRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
SleepRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.0