Movies
Ratings
96
DefaultRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5