Titles you rated
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0