Series
Ratings
99
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0