Series
Ratings
14
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
His Dark MaterialsRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5