Movies
Ratings
104
PaprikaRated ★ 4.0- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 1.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.0
I Care a LotRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 5.0
Last Night in SohoRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 4.0