Series
Ratings
35
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5
takt op.DestinyRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5