Titles you rated
WarfareRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Persian LessonsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5