Series
Ratings
40
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 1.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 1.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
ReLIFERated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 1.5
Made In AbyssRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 1.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5