Series
Ratings
39
The Twilight ZoneRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
Super BandRated ★ 3.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- Max and RubyRated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0