Titles you rated
KlausRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0