Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5