Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0