Titles you rated
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
Tasokare HotelRated ★ 1.5
Dark GatheringRated ★ 1.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 1.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 2.0
Link Click Season 2Rated ★ 1.5
Link ClickRated ★ 2.0- Toilet-Bound Hanako-kun Season 2 Part 2Rated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 0.5- Z-SquadRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 2.5
Beastars Season 2Rated ★ 1.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.0- Mr. Osomatsu Season 4Rated ★ 2.0
Captivated, by YouRated ★ 3.0