Movies
Ratings
1059- We Grow UpRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
BossRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
HungerRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 4.5
War MachineRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5- VirusRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0