Series
Ratings
111
Beside the Hearth at Alice-san's HouseRated ★ 4.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 4.0
MiraclesRated ★ 4.5
Gou Gou, the CatRated ★ 4.5
ManpukuRated ★ 4.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 4.0- The Elon Musk ShowRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
- Umino HajimariRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.0- HERORated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Japanese StyleRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 3.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0