Titles you rated
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5- Vampire KnightRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.0- Soul EaterRated ★ 3.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
TV Animal FarmRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 3.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 5.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 5.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 5.0