Movies
Ratings
186
Once We Were UsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5- One WinRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 1.5
SleepRated ★ 3.0