Series
Ratings
74- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0