Series
Ratings
149
My MisterRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- Angel's KissRated ★ 5.0
- Palace of DreamsRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0