Series
Ratings
20- Black ButlerRated ★ 3.0
Ensemble Stars!Rated ★ 0.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Major Season 1Rated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 2.0- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 1.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 1.5
Free!Rated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5