Titles you rated
The GentlemenRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Proud of LoveRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Cafe AmorRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5